Ostatní SW

FreeStyler 512

Jde o velmi dobrý program, který obsahuje hotové knihovny pro světla (např. pro Eurolite TS-150, PR Pilot150). Tento program běží i pod Windows 98. Pro správnou funkci je potřeba nastavit v položce Setup / FreeStyler Setup kompatibilní interface Enttec open DMX. Návod je součástí instalace. Ke stažení zde.

DMX Studio 64

Program, simulující funkce osvětlovacího pultu. Kompatibilní s DMX PIPE. Pro správnou funkci interface DMX PIPE zvolte po spuštění programu v menu Setup položku Open DMX USB. Následný dialog ohlásí úspěšné připojení interface. Ke stažení zde.

White Cat

Prgram k ovládání osvětlení koncertů,divadel a dalších kulturních akcí. Kompatibilní s DMX PIPE, Art-NET a dalšími interface. V beta verzi zdarma ke stažení. Dostupný zde.

MasterPeace

Simulace reálného osvětlovacího pultu Masterpiece. Návod k tomuto pultu je přiložen v souboru Instructions.pdf. Tento program není třeba instalovat. Komunikace s připojeným interface DMX PIPE běží automaticky po spuštění. Ke stažení zde.

DMX Theatre

Velmi jednoduchý program pro ovládání. Jedná se v podstatě pouze o prolínačku mezi dvěma scénami. Pro aktivaci výstupu na linku DMX512 je potřeba v nabídce Settings nejprve kliknout na tlačítko Connect a poté na tlačítko Send. Ke stažení zde.

DMXDesk - DMX Live Desk V10

Pokročilý program s grafickým rozhranním klasických Windows. Jako výstupní interface je potřeba nastavit Open USB DMX Adapter. Ke stažení zde.

Abuelites

Uživatelsky příjemný, ne příliš složitý program s variabilními možnostmi nastavení. Obsahuje 20 submasterů, integrovaný audio přehrávač, možnost spouštět dva chase, ovládání pomocí MIDI a jiné. Program není potřeba nastavovat. S DMX PIPE komunikuje hned po spuštění. Ke stažení zde.

MagicQ

Funkční demo profesionálního programu. Program lze přepnout ze standardního vzhledu pro ovládání myší na ovládání dotykovým panelem. Umožňuje spolupráci s externími pulty. Je v modifikaci jak pro Windows, tak i pro operační systémy Apple MacOS a Linux. Pro nastavení výstupního interface je potřeba stisknout tlačítko Setup, dále View DMX I/O. V tabulce nastavit Out Type na Open USB a Status na Enabled. Ke stažení zde.

Virtual Lightdesk

Program pro řízení 24 DMX kanálů, kompatibilní s DMX PIPE. Určen pro operační systém Apple MacOS. Dostupný zde.

Sound Graffiti Dimmer

Demo jednoduchého programu pro ovládání stmívačů přímo audio signálem. Demo je funkční po dobu 5-10 minut, pak vyžaduje registraci. Jako výstupní interface je potřeba nastavit knihovnu sg_EnttecUsbDmx.dll. Ke stažení zde.

P-Polites

Simulace jednoduchého osvětlovacího pultu. Jde o program od stejného autora jako novější program Abuelites. Komunikace s připojeným interface DMX PIPE běží automaticky po spuštění a není potřeba nastavovat. Ke stažení zde.

DMX Control

Multimediální program s grafickým rozhraním klasických Windows. Umožňuje ovládání joystickem, klávesnicí, MIDI, nebo jednoduchým audio analyzátorem. Obsahuje např. editor trasy světla, 2D grafické zobrazení rozvržené scény a audio přehrávač s možností manuální synchronizace scény s hudbou. Ke stažení zde.

MADRIX

Kvalitní profesionální program pro řízení rozsáhlých LED zobrazovacích zařízení. Ke stažení na stránkách www.madrix.com.

DMX Track Wizard

Program, který využívá časové osy pro synchronizaci zvuku a videa s DMX kanály. Ke stažení zde.

Další programy: Lightfactory, QLC+, STL-DMX, DMX 4 Linux, Lights UP X, PureDada, Schwartzpeter, Manolator, StageConsole, Hips Rsource page, Office Wing 1.0, Capture Visualiser, Pure Data Plugin, Illumination 110, Prozic, Madrix, SLight, PC DIMMER 2008, MIDI to DMX

Aplikace pro MAC OS

SDK: Příklad pro použití DMX PIPE nebo modulu USB-DMX512 pro vlastní aplikaci v C++: DMX PIPE SDK
Rychlý kontakt

Pronájem: +420 272 272 501
pronajem@soh.cz

Eshop: +420 272 272 500
eshop@soh.cz


Podporují nás

SOH.cz je účastníkem programu OPPI.


SOH.cz je účastníkem programu OPPI.


SOH.cz je účastníkem programu OPPI.


Ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění


CZE ENG SVK GER FRA ESP RUS

SOH ke-stazeni Ostatní SW