Volná místa

Výdej audio techniky na pronájem

Máš rád zábavu, světla a párty? Neslibujeme, že tě za paření v klubu budeme platit, ale hledáme do týmu člověka se zkušenostmi v oblasti zvukové techniky, který bude konzultovat se zákazníky jejich eventy a podle toho jim připraví vhodnou zvukovou nebo světelnou sestavu. Práce je převážně na našem showroomu na Praze 4.

Požadujeme:

  • Základní znalosti v ovládání mixážního pultu
  • Samostatnost, dobrá pracovní morálka a zodpovědnost
  • Reprezentativní projev slovem a písmem

Uvítáme (není podmínkou):

  • Marketingové schopnosti nebo elektrotechnické vzdělání
  • Praxi se zvučením alespoň malé kapely
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost AJ

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky
  • Příprava techniky na pronájem

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Výkonnostní prémie
  • Měsíční osobní ohodnocení
  • Organizace a příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • Penzijní / životní pojištění
  • Grilování, kávu a ovoce zdarma
  • Parkovací místo pro auto
  • Nástup ihned
Pracovní poměr: hlavní
Místo pracoviště: Praha 4, Antala Staška 14

V případě Vašeho zájmu, prosíme, o zaslání Vašeho profesního životopisu, společně s motivačním dopisem. Osobní data budou zpracována v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Kontakt Ing. Jaroslav Nušl
e-mail: support@soh.cz
mobil: +420 774 450 450
tel./fax: +420 272 272 500

Rychlý kontakt

Pronájem: +420 272 272 501
pronajem@soh.cz

Eshop: +420 272 272 500
eshop@soh.cz

Podporují nás

SOH.cz je účastníkem programu OPPI.

Ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění

CZE ENG SVK GER FRA ESP RUS

SOH kontakt Volná místa