Projekce loga

Varianta 1 - otočná hlava

Projekce za pomoci otočné hlavy s gobem je nejběžnější způsob projekce loga. Je třeba počítat s náklady na výrobu goba, které je nutné nechat vyrobit s předstihem. Gobo je dále použitelné (není-li použita redukce) většinou jen pro konrétní hlavu pro kterou bylo vyrobeno. Výhody: dobrý kontrast, variabilní pohyb logem po prostoru.

Varianta 2 - Projektor

Pokud není potřeba pohyb loga po celém prostoru, lze projekci provést i pomocí projektoru. Gobo lze projektovat přes celou plochu projekce, rotovat, nebo s ním plynule pohybovat ve vymezeném prostoru. Projekce lze doplnit o další řadu efektů, postupné prolínání více log, nebo libovolné animace dle vašich požadavků. O animaci loga se Vám postará náš grafik.

Varianta 3 - Laser

Projekce pomocí laseru je nejkontrastnější. Není ale vhodná pro složitá loga. Promítat lze libovolný vzor či text ale jen pomocí čáry. V projekci lze používat jakákoliv základní barva (7 barev). S projektovaným objektem lze libovolně manipulovat. Výhoda v této variantě je možnost použití pojekce loga na etrémní vzdálenosti (až 500m).Porovnání


  • Projekce projektorem je nejlevnější. Má ale z daných variant nejslabší kontrast, s logem nelze výrazněji pohybovat po prostoru a projekce je vhodná spíše na kratší vzdálenosti.
  • Projekce pomocí otočné hlavy je nejuniverzálnější. S logem lze libovolně pohybovat po prostoru, rotovat jej, zaostřovat, rozblikat ho, měnit jeho intenzitu nebo podkladovou barvu. Jako logo lze použít libovolnou předlohu, výroba goba ale zabere nějaký čas a plnobarevné logo může být již nákladnější.
  • Laser se kvůli velkému výkonu hodí na velké vzdálenosti. Lze ale použít pouze jendoduché, barevně nevyplněné vzory (laser zobrazuje logo v obrysech). Podklad projekce lze libovolně měnit, není problém zobrazit ani animace.Rychlý kontakt

Pronájem: +420 272 272 501
pronajem@soh.cz

Eshop: +420 272 272 500
eshop@soh.cz


Podporují nás

SOH.cz je účastníkem programu OPPI.


SOH.cz je účastníkem programu OPPI.


SOH.cz je účastníkem programu OPPI.


Ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění


CZE ENG SVK GER FRA ESP RUS

SOH pronajem Projekce loga