Volná místa

Servisní technik zvukové a světelné techniky

Pro naši provozovnu v Praze 4 - Krči se zaměřením na prodej a pronájem světelné a zvukové techniky hledáme na hlavní pracovní poměr technicky zaměřeného pracovníka. Náplní práce budou drobné opravy světelné a zvukové techniky a výdej techniky na pronájem, včetně instruktáže zákazníků k jejímu zapojení. V případě možností také instalace světel a zvuku na kulturních akcích.

Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou
  • zodpovědnost, dochvilnost
  • samostatný přístup
Uvítáme (není podmínkou):

  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxi v oboru ozvučování a osvětlování kulturních akcí
  • znalost AJ
Náplň práce:

  • servis zvukové a světelné techniky
  • komunikace se zákazníky
  • výdej a příjem techniky
Nabízíme

  • přátelské pracovní prostředí
  • stabilní zaměstnání
  • zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci
  • osobní bonusy, grilování, kávu a ovoce zdarma
  • parkovací místo pro auto
  • nástup možný ihned
Pracovní poměr: hlavní
Místo pracoviště: Praha 4, Antala Staška 14

V případě Vašeho zájmu, prosíme, o zaslání Vašeho profesního životopisu, společně s motivačním dopisem. Osobní data budou zpracována v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Kontakt Ing. Jaroslav Nušl
e-mail: support@soh.cz
mobil: +420 774 450 450
tel./fax: +420 272 272 500

Rychlý kontakt

Pronájem: +420 272 272 501
pronajem@soh.cz

Eshop: +420 272 272 500
eshop@soh.cz

Podporují nás

SOH.cz je účastníkem programu OPPI.

Ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění

CZE ENG SVK GER FRA ESP RUS

SOH kontakt Volná místa